+90 544 298 47 90
info@mesebilisim.com

Meşe Bilişim sorunlarınıza çözüm üretmeye odaklanmıştır. Bulut yazılım, IoT, elektronik ve yazılım sistemlerinde hizmet üretmekteyiz. PCB tasarımı, prototip PCB imalatı, 3D Baskı, Yazılım, Elektronik, Otomasyon ve Mekatronik projeler geliştiriyoruz.

Büyük düşün küçük başla. Steve Jobs

 • Teltonika FMC130 Codec12 ve MQTT ile Veri Alma

  Teltonika FMC130 Codec12 ve MQTT ile Veri Alma

  Teltonika FMC130 IO pinlerine sahip gelişmiş 4G LTE Cat 1 izleyici cihazıdır. CAN Adaptörü ile hafif ve elektrikli araçlardan otomobil, kamyon, otobüs, iş makineleri, özel makineler ve IoT sistemleri için veri izleme ve kontrol sistemidir.

 • ESP32-WROOM-32D ve W5500 Modül IO Kart Tasarımı

  ESP32-WROOM-32D ve W5500 Modül IO Kart Tasarımı

  Bu projede ESP32-WROOM-32D Wifi ve Bluetooth modülü ile W5500 Ethernet modülü kullanılarak 3 Adet 24V giriş ve 3 Adet 24V çıkış IO Kart Tasarımı yapılmıştır.

 • SMD Kod

  SMD Kod

  Smd kod karşılıkları

 • Rommap

  Rommap

  Elektronik Akıllı telefonlar için custom ve fabrika rom arşivi. Mobil cihazların performans sorunları hepimiz tarafından bilinmektedir. Üreticilerin eklediği bir o kadar gereksiz uygulama sayesinde cihazlar zamanla şişmekte ve verimsiz hale gelmektedir. Üreticilerin cihazları satışa sunduktan 1 veya 2 sene sonrasında yeni güncelleme yayınlamamaları da ayrı bir problemdir. 

 • Arduino

  Arduino

  Elektronik Arduino ile servo kontrolü.  Arduino Atmel AVR mikrodenetleyicisi ile tasarlanmış açık kaynak kodlu uygulama geliştirme platformudur. 

 • Python

  Python

  Yazilim Python ile sistem kontrolü, Python / Django  framework ile web uygulamaları, otel rezervasyon, bayi uygulamaları, istasyon uygulamaları ve big data uygulamaları geliştiriyoruz.

 • Raspberry Pi

  Raspberry Pi

  Elektronik Raspberry Pi logosunu böğürtlenden almıştır ve Raspberry Pi Vakfı tarafından gelişimi sağlanmaktadır. Raspberry Pi bir kredi kartı büyüklüğünde ve linux üzerinde koşturan mini bir PC dir. 

 • PCB

  PCB

  Mekatronik Pcb tasarım ve üretimi. Pcb üretimi, prototip kart ihtiyacı, adetli ürün (1, 10, 20,…) gibi ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. İster layout dosyalarını kendiniz çizin isterseniz biz çizelim pcb kartlarınızı sorunsuz olarak üretiyoruz. 5×5, 10×10, 20×20 ve diğer boyutlar için fiyat isteyiniz.  

 • Android

  Android

  Yazilim Android mobil uygulama geliştiriyoruz. Responsive mobil veya native uygulama ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. 

 • Testions

  Testions

  Yazilim Testi 5 saniye testinin yapılabildiği bir platformdur. Android, iOS, Windows Phone gibi mobil platformlar ile web projesi ve web sitelerinin kullanılabilirlik testlerini yapıyoruz. Testions proje sahiplerine tester sunmak amacıyla oluşturulmuş bir platformdur. 

 • Donanım Testi

  Donanım Testi

  Donanim Testi Donanım test laboratuvarımız ile çeşitli ekran ölçülerinde ve çeşitli işletim sistemlerinde çalışan donanım testlerinizi gerçekleştiriyoruz. Yazılım test, mobil test, android test, ios test, windows phone test ve diğer platformlar için donanım desteği hizmetleri üretiyoruz. 

 • Proteus PCB

  Proteus PCB

  Mekatronik Baskı devre çizim için kullandığımız araçlar Kicad, Eagle, CircuitMaker ve Pcbweb türü araçlardır. Şirketimiz bünyesinde geliştirilen PCB Dizayn işlemleri açık kaynak yazılımlar veya web araçları ile gerçekleştirilmektedir.  Proteus yazılımı Labcenter Electronics firmasının tescilli ürünüdür

 • Otorobot

  Otorobot

  Otorobot projesi aracının camına telefon numarası yazmak istemeyenler için geliştirilmiş plaka tabanlı mesajlaşma uygulamasıdır.

 • EGE Kazan

  EGE Kazan

  EGE Kazan Web sitesi yenilenmiştir.

 • Nefsi Suret

  Nefsi Suret

  NefsiSuret projesi özçekim fotoğraf paylaşımı yapılan mobil uygulama projesidir. Proje yayına alındıktan sonra geliştirilmesi durdurulmuştur.

 • Django

  Django

  Django, Python Programlama Dili için hazırlanmış ve BSD lisansı ile lisanslanmış yüksek seviyeli bir web çatısıdır. Basit kurulumu ve kullanımı, detaylı hata raporu sayfaları ve sunduğu yeni arayüz kodlama yöntemleriyle diğer sunucu yazılımı ve çatılardan kendini ayırmaktadır. Vikipedi

 • Hardware and Software Test

  Hardware and Software Test

  Donanım tasarımı, PCb üretimi, Yazılım ve Yazılım Test projeleri geliştiriyoruz.

 • Testpy

  Testpy

  Yazilim Testi Projenizi gönderin, gerçek yazılımcılar test etsin… Testpy.com, bilişim teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren firma, kurum ve kişiler ile kod geliştiren programcı, developer, analist ve proje yöneticilerini bir araya getiren, test yöntemlerini gerçekleştiren, raporlama imkanı sunan test ağı projesidir.

 • IOT Internet of Things

  IOT Internet of Things

  Elektronik Iothook Internete bağlı olarak çalışan Arduino, Raspberry Pi, Android, iOS, Windows Phone, Web Site, Banana Pi, Orange Pi, Beaglebone, ARM, Pic, Windows, Mac OS X, Linux ve diğer şeyleri birbirine bağlayan web servisdir.

 • IOT Dashboard

  IOT Dashboard

  Yazilim Iot Dashboard Nedir? Banana Pi, NanoPC, Intel Edison, Parallella, Raspberry Pi gibi tek kart bilgisayarlarda çalışan Python/Django REST framework ile geliştirilmiş Web Api servisidir. IOT cihazlar ile iletişime geçerek Web Api sayesinde GET, POST, PUT ve DELETE işlemlerini kolayca yapabilmek için

 • Python2Sites

  Python2Sites

  Yazilim Açık kaynak olarak geliştirdiğimiz, Türkiyede ve dünyada Python programlama dili kullanılarak geliştirilmiş projelerin yer aldığı dizin hizmetidir. Kayıtlı 57 web projesi ile gelişimine devam etmektedir.

 • IOTendustri.com

  IOTendustri.com

  Elektronik Nesnelerin interneti alanında endüstriyel cihazlar için çözüm üreten iotendustri.com, yazılım ve donanım sistemlerini kullanıcılarına ucuz fiyat ve yüksek performans seçenekleri ile sunuyor. IOT alanında nem, rüzgar, sıcaklık sensörleri gibi cihazlardan gelen dataları loglayan iotendustri, 7 gün 24 saat kesintisiz

 • ManisaOtomasyon.com

  ManisaOtomasyon.com

  Elektronik Manisa Celal Bayar Üniversitesi bünyesindeki Teknokent de faaliyet gösteren Meşe Bilişim Yazılım Mekatronik Eğitim İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Web, Android, iOS, Windows, Gömülü Sistemler, Arduino ve Raspberry pi gibi sistem programlama konularında hizmet vermekteyiz.

 • Bilfer Enerji

  Bilfer Enerji

  Yazilim Bilfer Enerji, Elektrik İvedik Osb. 1354 Cad. Fora İş Mer. Nu:48 Yenimahalle, Ankara adresinde ticari faaliyetini sürdüren, enerji sektöründe birçok üretici firma ile distributörlük anlaşmaları bulunan Elektrik

 • Esas Grup

  Esas Grup

  Yazilim Esas Grup Makina Sanayi Turgutlu/Manisa adresinde bulunan Gıda, Ambalaj, Paketleme Sektörü, Makina ve Ekipmanları imalatında 25 yıllık tecrübeyle 2007 yılından beri Kalite, Müşteri Memnuniyeti ve Uygun

 • Express Logistik-Evden Eve Nakliyat

  Express Logistik-Evden Eve Nakliyat

  Yazilim Express Logistik & Umzugsservice Wien – Österreich Transport Umzug Botendienst Wien Umzugsservice in ganz Österreich und Europa Herzlich Willkommen auf der Website der Express Logistik Express Logistik Umzugsservice in Wien und ganz Österreich.

 • Sensor Dashboard

  Sensor Dashboard

  Yazilim Sensors Dashboard, Sıcaklık ve Nem ölçüm cihazının yaptığı ölçümlerin kaydedilip, anlık olarak görüntülenebilmesine olanak verir.

 • Poslite Plaka Okuma Sistemi

  Poslite Plaka Okuma Sistemi

  Yazilim POSLite Plaka okuma sistemi araç plakalarının okunarak kayıt altına alınması için geliştirilmiştir. Okunan plaka ve araç resmi plakalar isimli klasöre kaydedilir. Sitelerde ve otoparklarda kullanım için uygundur. 

 • PM Banka

  PM Banka

  Yazilim ONLINE HESAP EKSTRESI TAKİP YAZILIMI PM distribütörleri için geliştirdiğimiz PM-Banka yazılımı ile direkt olarak Banka Ekstrelerinin aktarılması hizmeti sunulmaktadır.

 • PM Bayi BA/BS Yazılımı

  PM Bayi BA/BS Yazılımı

  Yazilim SATIŞ TEMSİLCİSİ VE BAYİLER İÇİN Masaüstü web tarayıcı ve iPAD cihazındaki web tarayıcılar ile kullanılabilen BAYİ BA/BS uygulaması CARİ ve FATURA takibi için geliştirilmiştir. ÜLKER ENTEGRASYONU İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ!

 • PM Sipariş Aktarım, Cari ve Sevkiyat Kontrol Yazılımı

  PM Sipariş Aktarım, Cari ve Sevkiyat Kontrol Yazılımı

  Yazilim PM-ENTEGRE ÇÖZÜMLERI: Otonom fatura ve tahsilat aktarimi ile müşterilerin cari hareketlerini tek tuş ile hazirliyoruz. sahadaki çalişanin geçmiş fatura ve tahsilatlarini görmesini sağlayip bayi ile mutabakatsizlik durumunda gerekli bilgilere aninda ulaşmasini, istenildiği taktirde geçmişe dönük tahsilat makbuzu basimini sağlayarak tüm sorunlari ortadan kaldiriyoruz.

 • Üsküdar Methodanket

  Üsküdar Methodanket

  Yazilim Method Anket firması ile çözüm ortağı olarak beraber geliştirdiğimiz Üsküdar Belediyesi Anket raporlama projesi. Denekler ile Anketörler tarafından gerçekleştirilen anketler raporlama aracımız ile belediyeye sunulmaktadır. Proje Django framework kullanılarak geliştirilmiştir. Web adres : http://uskudar.methodanket.net/

 • Resmi İstatistik Portalı

  Resmi İstatistik Portalı

  Yazilim Resmi İstatistik Programı (RİP), resmi istatistiklerin üretimine ve yayımına ilişkin temel ilkeler ile standartları belirlemek, ulusal ve  uluslararası düzeyde ihtiyaç duyulan alanlarda güncel, güvenilir, zamanlı, şeffaf ve tarafsız veri üretilmesini sağlamak amacıyla 5429 sayılı Türkiye İstatistik Kanunu’na dayanılarak beşer yıllık dönemler için hazırlanmaktadır.  Proje Cygnus Bilgi Teknolojileri ile beraber çözüm ortağı olarak TÜİK için Django framework kullanılarak geliştirilmiştir.…

 • Dino Teknoloji

  Dino Teknoloji

  Yazilim Manisa da Endüstriyel Otomasyon ve Robotik sistemler üzerine projeler gerçekleştiren DİNO TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ nin kurumsal web sitesi geliştirilmiştir.  Dino Teknoloji Manisanın robotik ve otomasyon teknolojileri üreten Ar-Ge şirketidir. Proje Django framework ile geliştirilmiştir.  Web adresi : https://dinoteknoloji.com

 • Odoo Kurulum ve Eğitim

  Odoo Kurulum ve Eğitim

  Yazilim ODOO, bir şirket için en iyi yönetim yazılımıdır.Milyonlarca mutlu kullanıcı, entegre uygulamalarımızla daha verimli çalışır. Her ihtiyaca, tek yazılım konseptiyle Açık Kaynak olarak geliştirilmiştir.

 • Termal Kamera Bakım ve Onarım

  Termal Kamera Bakım ve Onarım

  Elektronik Doğadaki her cisim bir enerji yayar. Çıplak gözle görülemeyen bu enerjiyi Termal Kameralar ile ısı olarak görürüz. Bu cisimlerin ısıları farklı dalga boylarında uzaklığa ve cismin büyüklüğüne göre değişkenlik gösterir. 

 • Sipariş Otomasyonu Ürün Yönetim Sistemi

  Sipariş Otomasyonu Ürün Yönetim Sistemi

  Sipariş Otomasyonu Ürün Yönetim Sistemi Otomasyon Projemiz ile paketlenmiş ürünlerin el değmeden otomatik olarak hazırlanması sağlanmıştır. Endüstriyel Projelerinizde beraber çalışalım. Şirketinizi Endüstri 4.0 a taşıyalım. Robotik, Görüntü işleme, Mekatronik, Elektronik, Yazılım, Üretim, Sipariş ve Otomasyon projelerinizde beraber çalışalım. Dino Teknoloji ailesi olarak projelerinizde çalışmaktan memnuniyet duyarız.

 • Baskı 3D

  Baskı 3D

  3d 3D Printerların kullanım alanlarının artması ile 3 boyutlu baskı her alanda ihtiyaç olmuştur. 3D yazıcılar ile baskı almak isteyenlere baski3d.com üzerinden modellerini üretip gönderiyoruz. 3 Boyutlu modelin fiyat hesaplaması için curaengine kullanılmaktadır. Hacim ve baskı süresi göz önüne alınarak hesaplama yapılır. Online 3d baskı teklifi almak için baski3d.com u ziyaret edebilirsiniz.

 • 3D Bulut

  3D Bulut

  3d 3D Bulut Projesi 3 boyutlu baskı hizmeti ve 3 boyutlu yazıcı satış platformudur. 3DBulut Market ile 3d yazı yedek parçaları, cnc yedek parçaları ve filament satışı gerçekleştiriyoruz.  3B yazıcı baskısı almak için .stl dosyasını 3dbulut.com model yükle sayfasından modelinizi yükleyebilirsiniz.

 • Fultek Kontrol Sistemleri Sistem Entagratörü

  Fultek Kontrol Sistemleri Sistem Entagratörü

  Otomasyon Fultek Kontrol Sistemleri Manisa Sistem Entagratörü Meşe Bilişim firmasıdır. Faaliyete başladığımız 2015 yılından beri Yazılım, Elektronik ve Otomasyon projelerinde görev alıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz projeler arasında en önemlisi Sipariş Otomasyonu projesi idi. Bu proje ile otomasyon sistemlerine, plc lere ve pinomatik sistemlere dair yeteneklerimizi geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz.

 • Enigma Energy Saver

  Enigma Energy Saver

  Elektronik Enerjinin Dijital Ortamda İzlenmesi /Takip Edilmesi ve Optimizasyonu Fabrikalardaki ve işyerlerindeki makinelerin enerji verimliliğinin izlenmesi, ne kadar üretim yaptığı, RIO ölçümlerinin yapılması amacıyla geliştirilmiştir. 

 • Pratik PCB

  Pratik PCB

  Elektronik PratikPCB.com projesi prototip baskı devre kartı imalatı yapmak amacıyla oluşturulmuştur. Profesyonel veya hobi amaçlı PCB kazıma, maskeleme işlemleri yapmaktadır. Manisada PCB imalatı yapan pratikpcb.com İzmir, İstanbul ve Ankarada hizmet vermektedir.

 • Vintel Yapay Zeka Destekli İş Güvenliği Uzmanı

  Vintel Yapay Zeka Destekli İş Güvenliği Uzmanı

  Yazilim Vintel Yapay Zeka Destekli İş Güvenliği Uzmanı işyeri, fabrika, imalathane ve diğer üretim tesislerinde görev alan Yapay Zeka Iş Güvenliği Uzmanı yazılımıdır. Ar-Ge çalışması Manisa Teknoloji Geliştirme Bölgesinde Meşe Bilişim firmasında devam etmektedir.

 • Manisa Otomasyon

  Manisa Otomasyon

  Otomasyon Manisa Otomasyon projesi robotik ve otomasyon projeleri geliştirmek, müşterilerin beklentilerini karşılamak amacıyla oluşturulmuştur. 

 • Manisa Mekatronik

  Manisa Mekatronik

  Mekatronik Manisa Mekatronik Robotik, Otomasyon ve Mekatronik alanlarında projeler üretmektedir. Vizyonu; Robotik, Yapay Zeka, Endüstri 4.0, Mekanik, Pnömatik, Elektronik ve PLC projeleri geliştirmek, karmaşık otomasyon sistemlerinin çalıştırılması ve mevcut hazır dökümanları kullanma ve dökümantasyonlar geliştirmektir.

 • Mucit Robot

  Mucit Robot

  Robot Mucit Robot Teknonolojiyi en verimli şekilde kullanan, Yazılım ve Robotik alanlarında projeler üreten Robotik, Otomasyon ve Mekatronik şirketidir. Mucit Robot’ un Vizyonu; Robotik, Yapay Zeka, Endüstri 4.0, Mekanik, Pnömatik, Elektronik ve PLC projeleri geliştirmek, PLC cihazlarının bakım, onarım, modifikasyon ve yenileştirme işlemlerini yapmaktır. Mucit Robot un web sitesine ulaşmak için buraya tıklayınız.

 • CNC Makinaları Verimlilik Yazılımı

  CNC Makinaları Verimlilik Yazılımı

  Otomasyon CNC Makinaları Verimlilik Yazılımı ile fabrikanızdaki işletmenizdeki CNC Makinalarının verimliliğini hesap edebilirsiniz. CNC Verimlilik yazılımı ile cnc nin gün içerisinde kaç saat durduğunu, kaç saat çalıştığını ve kaç saat arıza durumunda kaldığını ölçebilirsiniz. Ölçemediğin şeyi değerlendiremezsin. Yazılım ve Donanım Manisa Celal Bayar Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Teknokent de geliştirilmiştir. Yerli

 • Elektrikli Araç Gömülü Yazılım Geliştirme

  Elektrikli Araç Gömülü Yazılım Geliştirme

  Elektronik Elektrikli araç, elektrikli araba, elektrikli otomobil, elektrikli motosiklet, elektrikli minivan & panelvan, elektrikli kickscooter, elektrikli hizmet araçları Ar-Ge çalışmalarımız ile Otomotiv Ar-Ge, yazılım geliştirme, donanım tasarım, test ve analiz konularında çalışma yapmaktayız.

 • Dijital Dönüşüm

  Dijital Dönüşüm

  Elektronik Dijital dönüşüm, toplumsal ve sektörel ihtiyaçlara dijital teknolojilerin entegrasyonuyla çözüm bulmanın ve buna bağlı olarak iş akışlarının ve kültürün gelişmesi ve değişmesi sürecini tanımlayan bir kavramdır. Vikipedi Dijital Dönüşüm projelerinizi Meşe Bilişim Yazılım Mekatronik ile IoTHook altyapısı ile yapalım. Teklif almak için iletişime geçiniz. Etiketler: digital transformation, Dijital Dönüşüm

 • Enna

  Enna

  Elektronik Nesnelerin interneti alanında görev almak için geliştirildi. Zor şartlarda kesintisiz görev yapmak için tasarlandı. Data analiz ve data loglama için uygundur.

 • Esense

  Esense

  Yazilim Android, iOS ve Windows platformlarında çalışarak Enna ile konuşmak için tasarlandı, emek yoğun kodlama yapılarak geliştirildi. Tablet ve Telefon kullanımına uygundur.

 • Enna-OE Sensör Takip Cihazı Ethernet

  Enna-OE Sensör Takip Cihazı Ethernet

  Elektronik Sensörlerden gelen verileri toplamak için geliştirilen Enna-OE IoTdashboard yazılımı ile çalışan yüksek verimlilikte veri toplama sistemidir. İşlemci H2 Quad-core Cortex-A7 H.265/HEVC 1080P. Ram 256MB/512MB DDR3 İşletim sistemi Android, Lubuntu, Debian, Raspbian Ağırlık ~45 gr.

 • Enna-AW Sensör Takip Cihazı Wi-Fi

  Enna-AW Sensör Takip Cihazı Wi-Fi

  Elektronik Sıcaklık ve Nem sensöründen gelen verilerin okunarak internet ortamındaki bulut veri alanı IoThook a verileri gönderir. Çalışabilmesi için 5V yeterlidir. Cihaz ilk çalıştırıldığında Wifi kurulumu gerçekleştirilerek ağa bağlantı sağlanır. Verilerin takibi web sayfası ve mobil uygulama üzerinden gerçekleştirilebilir. Mikrodenetleyici ESP-12 Jenerasyon 2 Versiyon 1.0 v3 Ağırlık ~45 gr.

 • Enna-OW Sensör Takip Cihazı Wi-Fi

  Enna-OW Sensör Takip Cihazı Wi-Fi

  Elektronik Sensörlerden gelen verileri toplamak için geliştirilen Enna-OW IoTdashboard yazılımı ile çalışan yüksek verimlilikte veri toplama sistemidir. Android, Lubuntu, Debian, Raspbian işletim sistemlerinde çalışabilen Enna-OW Linux tabanlı mini pc cihazıdır. İşlemci H2 Quad-core Cortex-A7 H.265/HEVC 1080P. Ram 256MB/512MB DDR3 İşletim sistemi Android, Lubuntu, Debian, Raspbian Ağırlık ~45 gr.

 • Sensör Takip Yazılımı

  Sensör Takip Yazılımı

  Yazilim İnternete bağlanan cihazlardan gelen verilerin takip edilmesi için geliştirdiğimiz “Sensör Takip Yazılımı” 2 adet sensör tipini desteklemektedir. 

 • Poslite Plaka Okuma Sistemi

  Poslite Plaka Okuma Sistemi

  Yazilim POSLite Plaka okuma sistemi araç plakalarının okunarak kayıt altına alınması için geliştirilmiştir. Okunan plaka ve araç fotoğrafı plakalar isimli klasöre kaydedilir. Sitelerde ve otoparklarda kullanım için uygundur. 

 • PM Banka Yazılımı

  PM Banka Yazılımı

  Yazilim ONLINE HESAP EKSTRESI TAKİP YAZILIMI: PM distribütörleri için geliştirdiğimiz PM-Banka yazılımı ile direkt olarak Banka Ekstrelerinin aktarılması hizmeti sunulmaktadır.

 • PM Bayi BA/BS

  PM Bayi BA/BS

  Yazilim SATIŞ TEMSİLCİSİ VE BAYİLER İÇİN; Masaüstü web tarayıcı ve iPAD cihazındaki web tarayıcılar ile kullanılabilen BAYİ BA/BS uygulaması CARİ ve FATURA takibi için geliştirilmiştir.

 • PM Sipariş Aktarım, Cari ve Sevkiyat Kontrol Yazılımı

  PM Sipariş Aktarım, Cari ve Sevkiyat Kontrol Yazılımı

  Yazilim PM-ENTEGRE ÇÖZÜMLERI: Otonom fatura ve tahsilat aktarimi ile müşterilerin cari hareketlerini tek tuş ile hazirliyoruz. sahadaki çalişanin geçmiş fatura ve tahsilatlarini görmesini sağlayip bayi ile mutabakatsizlik durumunda gerekli bilgilere aninda ulaşmasini, istenildiği taktirde geçmişe dönük tahsilat makbuzu basimini sağlayarak tüm sorunlari ortadan kaldiriyoruz. 

 • Jeneratör Takip Cihazı

  Jeneratör Takip Cihazı

  Elektronik Jeneratör Nedir?: Jeneratörler, mekanik enerjiyi elektrik enerjisine çeviren elektrik makinalarıdır. Jeneratörler stator ve rotor olmak üzere iki ana kısımdan oluşurlar. Jeneratörlerin özellikleri aşağıda açıklanmıştır.

 • Kurumsal Web Site

  Kurumsal Web Site

  Yazilim Web site adresleri, markaların online ortamdaki kartvizitleridir. Web siteniz ise firma ve markaya ait ürün ve hizmetlerinizi sergilediğiniz, kurumsal değerlerinizi ifade eden online mağazanızdır. Kurumsal Web Site Hizmeti en uygun fiyatlar ile Meşe Bilişimde.

 • Iothook

  Iothook

  Yazilim Endüstri 4.0 teknolojisinde verilerin güvenli bir şekilde kaydedilmesi ve analiz edilmesi gerekmektedir. Iothook makinalarınız arası iletişim kurmanızı sağlar ve elde edilen verilerin anlamdırılması için size yardımcı olur. Projenin detayları için sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.

 • Odoo ERP Kurulum Eğitim

  Odoo ERP Kurulum Eğitim

  Yazilim ODOO Açık Kaynaklı ERP yazılımıdır. Modülleri devreye alarak CRM olarakda çalışır. Odoo’da yapılan kullanım kolaylığı iyileştirmeleri, tam entegre olan uygulamalarımızın tümüne otomatik olarak yansır.

 • Meşe Bilişim Sipariş Hazırlama Otomasyonu

  Meşe Bilişim Sipariş Hazırlama Otomasyonu

  Mekatronik Sizin için Endüstriyel Teknolojiler ÜretiyoruzManisa Celal Bayar Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezinde bulunan Meşe Bilişim Yazılım Mekatronik Eğitim İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Endüstriyel Otomasyon, Yazılım, Elektronik ve Mekatronik konularında faaliyet göstermektedir.

 • E-Ticaret

  E-Ticaret

  Yazilim Meşe Bilişim E-ticaret, ERP ve CRM yazılımları geliştiren Manisa Celal Bayar Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde faaliyet gösteren Ar-Ge firmasıdır. E-ticaret plarformu demo sayfasına 3D Market adresinden ulaşabilirsiniz. E-Ticaret plarformu fiyat almak için satis@mesebilisim.com adresine iş yeri bilgilerinizi mail olarak gönderebilirsiniz.

 • Kurumsal E-Posta

  Kurumsal E-Posta

  Yazilim Tamamen kurumsal firmalar için hazırlanmış, spam sorunu olmayan, sınırsız e-mail çözümüdür.